Palivové dřevo

Výroba palivového dřeva

Naše společnost Lesy Švarc zajišťuje výrobu palivového dřeva a vyrábí kvalitní štípané palivové dřevo pocházející z našich vlastních těžeb. Dřevo prodáváme nařezané a naštípané na polínka, vhodná rovnou k topení. Délky polínek jsou standardně 33 cm, ale je možné si objednat i jiné délky a to 25, 40 a 50 cm.

Lesy Švarc – to je výroba kvalitního palivového dřeva.

Palivové dřevo

Prodej palivového dřeva

Prodej palivového dřeva – palivové dřevo prodáváme samozřejmě vytříděné, podle jednotlivých druhů dřevin celkem v pěti sortimentech. Každý odběratel má možnost si vybrat přesně ten druh palivového dřeva a délku polínek, jenž mu nejvíce vyhovuje. U nás dostanete přesně takový druh dřeva, jaký si objednáte.

Palivové dřevo prodáváme v jednotkách – prms – prostorový metr sypaný. Jeden prostorový metr sypaný dřeva je množství dřeva volně nasypaného do krychle o hraně 1 m (1x1x1m). Palivové dřevo prodáváme v prostorových metrech sypaných vzhledem k používané technologii výroby, kvůli úspoře ruční práce, kterou přináší rovnání dřeva, a tím Vám můžeme nabídnout co nejlepší ceny finálního výrobku.

Kamionový prodej palivového dřeva – můžete si u nás objednat dodávku celého kamionu jehličnatého palivového dřeva v kládách o délce 2 až 4 m. Objednané dřevo dovezeme až k Vám domů, dodání je podmíněno vhodným zpevněným místem pro příjezd a skládání kamionu a odběrem 42 až 65 prostorových metrů rovnaných dřeva.

Prodej palivového dřeva zajištujeme po celý rok, s objednávkou však doporučujeme neotálet a palivové dřevo si objednat s dostatečným předstihem – zima může přijít nečekaně rychle.

Palivové dřevo

Doprava palivového dřeva

Nařezané a naštípané palivové dřevo si můžete objednat a vyzvednout přímo u nás v naší provozovně. Nebo využijte naši vlastní dopravu palivového dřeva a kvalitní palivové dřevo dovezeme až k Vám domů. Doprava palivového dřeva je zajištěna pomocí kontejnerového auta, které uveze na jeden závoz maximálně 10 prms anebo menší sklápěcí auto, na kterém uvezeme maximálně 5 prms. Objednat si můžete takové množství dřeva, jaké potřebujete. Dopravu palivového dřeva Vám rádi zajistíme a Vámi objednané palivové dřevo zavezeme přímo na místo určení a v objemu, který potřebujete.

Určitě stojí za to, vyzkoušet dřevo od nás. My totiž víme jak na to. Na základě zaslané poptávky vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku.

Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha-východ, Benešov – to jsou lokality, kde nejvíce využívají naši zákazníci dopravu palivového dřeva.